Wesela

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Gramy wyłącznie na żywo w pełnym, pięcioosobowym składzie co zapewnia nam duże możliwości pod względem brzmieniowym, jakości wykonania oraz doboru repertuaru. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. W ramach oferty, specjalnie dla Was przygotujemy dowolną piosenkę na życzenie – Pierwszy Taniec. Nasza oferta obejmuje także prowadzenie wesela oraz zabaw.
Zawsze dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami stanowiła przyjemność – tylko wówczas ma to sens! Sprawdź nasze opinie lub dodaj swoją pod adresem: http://zespolnaweselepoznan.zespoly-weselne.pl/

Decydując się na nasz zespół otrzymujesz:
– muzykę w 100% na żywo na najwyższym poziomie
– pełne zaplecze sceniczne (nagłośnienie, oświetlenie…)
– konferansjerkę – czyli prowadzenie wesela z humorem, lecz na poziomie bez niesmacznych żartów i wprowadzania gości w zakłopotanie
– wysoką kulturę pracy
– doradztwo w zakresie organizacji wesela (scenariusz i koordynacja)
– elastyczny repertuar dostosowywany „na bieżąco” do gości
– lojalność i zaangażowanie
– i co najważniejsze: nie mamy wąsów !

Zachęcamy do posłuchania nas na żywo i kontaktu z nami. Próby zespołu odbywają się w studiu nagrań w Gnieźnie – zapraszamy!

…a jeśli macie jeszcze wątpliwości to zachęcamy do poniższej lektury – czyli wszystko to, co powinniście o nas wiedzieć:

– ZESPÓŁ+WODZIREJ – nasza oferta obejmuje także prowadzenie wesela – powitanie, toasty, oczepiny, zabawy, zapowiedzi, dedykacje… Wodzirej prowadzi wesele w eleganckim stylu, emanuje pozytywną energią, wchodzi w interakcje z gośćmi, wychodzi poza scenę. Dobry żart na poziomie bez niesmacznych podtekstów i wprawiania gości w zakłopotanie.
Posiadamy własna listę 30 zabaw do wyboru, jednak możemy wybiec poza nią na Wasze życzenie.
– REPERTUAR – na naszej stronie www.zespol-nawalizkach.pl widnieje ok. 200 utworów z czego na weselu gramy zazwyczaj ok. 80 – 90 z nich – również Młoda Para może decydować które z nich zagramy na weselu lub może po prostu zdać się w tej kwestii na nasze doświadczenie. Obserwując bawiących się gości, często odbiegamy od standardowej listy i zmieniamy piosenki/gatunki muzyczne dostosowując się do gustu i oczekiwań gości. Od tego jakie utwory a także i w jakiej kolejności zagramy, zależy powodzenie imprezy – to naprawdę bardzo ważna sprawa!
– SCENARIUSZ – Cały czas, od momentu podpisania umowy do Waszego „wielkiego dnia” jesteśmy do Waszej dyspozycji i służymy pomocą w kwestii organizacji imprezy. Widzieliśmy już naprawdę wiele i wiele się nauczyliśmy – tą wiedzą i doświadczeniem chcemy się z Wami podzielić.
Przed weselem ustalamy ostateczną wersję scenariusza imprezy. Wówczas dopracowujemy najdrobniejsze szczegóły. Im więcej omówimy przed imprezą, tym lepiej wszystko wyjdzie.
Z przyjemnością doradzimy jak najlepiej ułożyć scenariusz by wszystko miało ręce i nogi : ) Wszystkie ustalenia przelewane są na papier, tworząc scenariusz na podstawie którego później pracujemy 🙂

DŁUGOŚĆ PRZERW I BLOKÓW MUZYCZNYCH – standardowo gramy po 6/7 utworów a więc blok muzyczny trwa 20-25min. Przerwy standardowo trwają 10-12min. W naszej ocenie taka proporcja jest najlepsza dla gości – pamiętajmy że przerwa jest przede wszystkim dla nich. Goście chcą złapać oddech po parkietowych szaleństwach, które kosztują ich spoko energii.
Ważna zasada: nie przerywamy póki parkiet jest pełen – skoro goście chcą się bawić to gramy dalej. Zdarza się że bloki muzyczne trwają nawet 45min.
Nie wydłużamy też piosenek w nieskończoność (to typowa cecha zespołów na niskim poziomie) lepiej zagrać 3 utwory po 3-4 min niż jeden 15 minutowy monument, który jeszcze długo po weselu będzie śnił się Wam po nocach.
Mimo wszystko, przez całą wesele jesteśmy do Waszej dyspozycji i w każdej chwili możecie do nas podejść i zasugerować skrócenie lub wydłużenie przerw/bloków muzycznych – zawsze się dostosujemy! Kolejnym czynnikiem mającym duży wpływ proporcję między blokiem a przerwą jest… – odpowiedź w kolejnym punkcie : )
– KOORDYNACJA – przez całe wesele pozostajemy w kontakcie z obsługą restauracji by dostosować czas naszej gry i przerw do zaistniałych okoliczności – np. gdy obsługa kuchni podaje gorące posiłki wówczas wydłużamy czas grania o kilka utworów, tak by goście schodząc z parkietu zastali na stołach ciepłe, świeżo podane posiłki. W takiej sytuacji, również przerwa trwa nieco dłużej – by goście mogli spokojnie się posilić. Podobna zasada dotyczy wszystkich innych wydarzeń/atrakcji zaplanowanych w scenariuszu. Scenariusz to sprawa ważna, lecz sama koordynacja wesela jest znacznie trudniejszym i bardziej odpowiedzialnym zadaniem, które leży po stronie wodzireja – wokalisty naszego zespołu. Oczywiście jeśli zdecydujecie się skorzystać z agencji ślubnych które zajmują się organizacją to oczywiście podporządkujemy się i nawiążemy z nimi współpracę.
– RESTAURACJA oczywiście dostosujemy się do warunków w miejscu w którym gramy – jedyne czego oczekujemy od restauratora to standardowe zasilanie 230V oraz trochę miejsca : ) Nie zdarzyło się jeszcze byśmy z jakiegoś powodu nie mogli wystąpić!
– MUZYKA W PRZERWACH – w przerwach serwujemy muzykę z odtwarzacza – jest to muzyka pozytywnie nastrajająca (smooth jazz, chillout, funky), która ma za zadanie wypełniać tło i uprzyjemniać gościom czas spędzany przy stolikach.
– SPRZĘT – Mamy pełne nagłośnienie, oświetlenie sceny, wytwornicę sztucznego dymu oraz całą masę sprzętu, która ledwo mieści się w naszym busie. Może trudno w to uwierzyć, lecz zawsze zabieramy ze sobą drugą, zapasową ‘końcówkę mocy’ – to główny wzmacniacz, bez którego nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Wszystko to po to, byśmy mogli wspólnie świetnie się bawić nie martwiąc się niczym!
Oświetlenie jakie posiadamy jest profesjonalne i efektowne, jednak nie używamy laserów, które niestety często spotyka się na weselach. Stanowią one utrapienie dla fotografów i często psują dobre ujęcia. Pamiętajmy że ten wieczór będzie Waszym jedynym i niczego nie da się powtórzyć.
– MUZYKA i ZAŁOGA NA WALIZKACH – kochamy muzykę, kochamy grać to pasja każdego z nas razem i z osobna. Gramy wyłącznie na żywo bez playbacku – tylko wówczas ma to dla nas sens i tylko wtedy możemy na Waszym weselu nie tylko grać do tańca ale także dać gościom fantastyczne show sceniczne. Nasze występy to świetne widowisko i dobra muzyka wykonywana na wysokim poziomie. Zawsze gramy w pięcioosobowym składzie męskim a średnia wieku w zespole wynosi 30lat. Poza tym że jesteśmy zawodowymi muzykami, jesteśmy także dobrze zorganizowani zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Na życzenie możemy poszerzyć nasz skład o ‘wokalistkę” – jest opcja dodatkowa, która sprawi że występ zespołu Na Walizkach będzie jeszcze lepszy 🙂 W repertuarze mamy wszystkie gatunki muzyczne w których każdy znajdzie cos dla siebie. Na bieżąco przygotowujemy także radiowe hity na czasie.
– NAGRANIE AUDIO – coraz częściej zdarza się że kamerzyści chcą poprawić jakość dźwięku na swoich filmach i proszą o możliwość podpięcia się do ‘miksera’ zespołu. Oczywiście mamy taką możliwość – możemy udostępnić wyjścia audio do rejestracji analogowej jak i cyfrowej.
– ALKOHOL A ROCK’N’ROLL – czyli granice zdrowego rozsądku. Gdzieś w świadomości naszego (polskiego) społeczeństwa istnieje przekonanie że ‘kapela weselna lubi sobie wypić’ cóż, pewnie nie wzięło się to z niczego, na youtube.pl można oglądać bez końca przykłady muzyków ledwo trzymających się na nogach – to nie jest fajne i to nie jest Rock’n’roll 🙂 Dziś, w dobie Internetu, portali społecznościowych i sporej konkurencji, zespół, czy nawet jeden z muzyków, jeśli przesadzi z alkoholem to zrobi to tylko raz! Dbamy o dobrą opinie zespołu, jesteśmy profesjonalistami i sytuacja w której ktoś z zespołu jest obdłużony alkoholem lub innymi używkami jest absolutnie wykluczona !!!!
– PREZENTACJA – zachęcamy do posłuchania nas na żywo. Tylko w ten sposób możecie się przekonać o rzeczywistej jakości naszego zespołu. Wiele zespołów w swoich nagraniach ‘demo’ stosuje różnego rodzaju sztuczki nagraniowe poprawiające audio-wizerunek zespołu. Później, w rzeczywistości okazuje się ze nie jest już tak fajnie. Zapraszamy!
– DISCO POLO – należy zacząć od tego że wesela są różne, ludzie są różni i mają wobec nas różne oczekiwania. Tak do końca nigdy nie wiadomo czy Wasze wesele będzie eleganckim bankietem na którym zagranie disco polo będzie nietaktem, czy może mocno zakrapianym weselichem na którym disco polo musi się pojawić! Cóż, zarówno w jednym jak i w drugim przypadku sprawdzimy się doskonale. Mimo tego że naszą domeną jest muzyka o nieco wyższym poziomie i jesteśmy zdania że piosenki DP są po prostu obciachowe to przygotowaliśmy specjalną porcje muzyczny rarytasów 🙂 Oficjalnie niema ich w naszym repertuarze jednak jesteśmy przygotowani na taka możliwość i bez problemu damy gościom to czego chcą – nieważne co zagramy, ważne by parkiet pękał w szwach!!!
Podsumowując… generalnie wychodzimy z założenia że to Para Młoda jako organizator imprezy powinna mieć wpływ i decydować o wszystkim co wydarzy się na weselu lecz przede wszystkim w dniu wesela, powinniście dobrze się bawić i nie martwić niczym! Pamiętajcie że nie jesteśmy zespołem który ogranicza się tylko do muzyki i czaka na informację kiedy ma zacząć grać a kiedy skończyć. To my będziemy spoglądać na zegarek i pilnować czy wszystko idzie zgodnie z planem.
Zależy nam na Waszym zadowoleniu i na tym by wesele się udało – to nasz wspólny cel, dlatego nie traktujcie nas tylko jako podwykonawców z umowy. Jesteśmy razem w drużynie! Decydując się na nasz zespół otrzymujecie naszą lojalność i wsparcie : )

Pozdrawiamy serdecznie!